Oval

MONDAY.COM

monday - מאנדיי

אנטריפוינט משתפת פעולה עם Monday.com כדי לעזור לצוותים לייעל תהליכי עבודה, פרויקטים ולהביא לשיתוף פעולה דינמי בזמן אמת בקבוצות. אנו מאמינים מאוד בשותפויות דינמיות, יצירה ותרבויות המתאחדות בכדי להביא כוח אדם דיגיטלי עתידני וניהול זרימת עבודה.
השותפות עם Monday.com מבוססת על המטרה המשותפת שלנו לספק ערך באמצעות פתרונות טכנולוגיים פשוטים אך חזקים.

עסקים ברחבי הארץ בחרו באנטריפוינט כשותפה הטכנולוגית שלהם בכדי להניע חדשנות, יעילות ולהביא את העתיד הדיגיטלי לעסק שלהם. עם צוות יועצי Monday.com בקיאים, אנו עוזרים לארגונים לחוות דרכים חדשות לעבוד עם תהליכי עבודה יעילים, שיפור בתהליך התהליך, שיתוף פעולה וניהול זמן המתמקד בהתפתחויות ב Monday .

 

מערכת מאנדיי - מהי?

כיום אין כמעט ארגון או בית עסק שלע שמע או לפחות הוזכר לידו השם מאנדיי | Monday. אבל לא תמיד מבינים מה היא בעצם אותה מערכת מאנדיי, ננסה לשפוך קצת אור על אותה מערכת מופלאה שהפכה את עולם ה CRM וניהול המשימות בארגון למשימה קלה, פשוטה, מבוקרת ללא רבב.

ראשית דבר, מה זה מערכת מאנדיי?

במשפט אחד – מערכת מאנדיי היא מערכת לניהול, בקרה ומעקב אחר לקוחות, משימות ופרויקטים בארגון שלכם.

למערכת יכולת הסתגלות דינמית אל העסק שלכםומאפשרת לשלב בין ניהול קשר שוטף עם הלקוח לבין ריבוי משימות הקשורות אליו.

אילו בתי עסק / ארגונים יכולים להשתמש במערכת מאנדיי?

אם בעסק שלכם אתם עושים שימוש בטבלאות אקסל, טפסים לרישום, פנקסי הערות דיגיטאלים ולאחר כל אלו אתם גם שמים תזכורת ביומן לצורכי מעקב אחר התקדמות הניהול של הלקוח ואף מתזכרים את עצמכם להתקשר אליו ולוודא שהוא עודכן במועדי האספקה / שילוח כאן!מערכת מאנדיי נכנסת לתמונה ובגדול! כל המשימות הללו והרבה מעבר לכך מתבצעות באופן אוטומטי ודינמי לגמרי. ולכן מערכת Monday היא בדיוק בשבילכם.

מערכת מאנדיי | Monday עוצבה באופן שבו כולם ללא יוצא מן הכלל יכולים להשתמש בה. ממשק הניהול, אופן שליפת הנתונים ובכלל כל התהליך מתחילתו ועד סופו מבצעים בקלות ובפשטות.

למה לבחור דווקא במערכת Monday לארגון שלכם?

כפי שאמרנו מערכת מאנדיי באה להחליף את עולם האקסלים, טפסים, מסמכים ורישומים שקשורים באופן ישיר או עקיף ללקוח שלכם. אולם לא כאן מסתיימים היתרונות של מערכת מאנדיי, היא יכולה לעשות הרבה יותר עבורכם.
מערכת מאנדיי מייצרת פלטפורמת עבודה אחת שמתממשקת ומתחברת למערכות אחרות נוספות, אתם לא צריכים לבצע המרות או ייבוא / ייצוא נתונים, מערכת מאנדיי תעשה זאת עבורכם. ואם תרצו לשתף את הפרויקט שלכם או לשגר משימה לגורם חיצוני שאינו משוייך לארגון שלכם, תוכלו גם כן לעשות זאת בקלות יתרה.

אז איך אנחנו עוזרים לכם להנות מכל מה ש MONDAY.COM יכולה להציע?

הטמעת מערכת מאנדיי אצלכם בארגון  בצורה יעילה מתאפשרת מכיוון שאנו נקשיב לצרכים שלכם, לשיטות העבודה והניהול בארגון שלכם.

השלב השני להטמעת מערכת מאנדיי כולל בניית תרשים זרימה שיתאר את הפתרון שלנו לניהול העבודה השוטפת שלכם בעזרת מערכת מאנדיי.

לאחר האישור שלכם לפתרון אנו נהפוך את תרשים הזרימה לבורדים במאנדיי.קום. המשך התהליך יהיה הדרכת העובדים והמנהלים על הבורדים והדשבורדים שהוכנו.

יש לנו צוות מומחים רב תחומי המגיע מדסיפלינות שונות. הצוות מכיר את  ובהטמעת פריורטי מאנדיי.קום לעומק ומנוסה בפלטפורמה ובבניית תהליכי עבודה המותאמים בדיוק בשבילכם.

עם התמחות בתעשיות מגוונות – החל ממשרדי תיווך ונדל"ן, משרדי עורכי דין ורו"ח ועד מפעלים ומועצות מקומיות

מאנדיי זו לא רק מערכת ניהול, זו דרך חיים!

כאשר  אתם רוכשים מאיתנו מערכת מאנדיי היא כולל גם שירות מעולה שמתלווה אליה

אפיון מערכות בארגון

המעבר אל מערכת אינו דבר שיש להקל בו ראש, לכן אם החלטתם להצעיד את העסק שלכם קדימה אתם חייבים לבצע אפיון מלא של כלל התהליכים בארגון. ככל שתדייקו יותר כך תבטיחו מעבר קל ופשוט לעבודה עם מערכת מאנדיי " MONDAY.

הצוות המקצועי של אנטריפוינט ינתח ויאפיין את צורכי החברה.

הטמעת מערכת מאנדיי

בארגון שלכן יש מחלקות ואגפים. לא חייב שיהיה לם ארגוןרחב ידיים עם עשרות עובדים, גם הטיפול בהנהלת חשבונות וגביית כספים על המחשב שממנו אתם שולחים מיילים ודיוור ללקוחות נחשב ל"אגף הנהלת החשבונות" שלכם. 

הצוות שלנו יבצע האמות והטמעות בכל אחד מאגפי הארגון.

התאמת לוחות (בורדים) מאנדיי

היתרון העצום של מאנדיי | MONDAY הוא שכל תהליך, בין אם הוא מורכב או פשוט הופך להיות פשוט עוד יותר. על כן כל משימה או מטלה הופכת להיות בורד  (לוח עבודה). התאמה ובניית בורדים מתבצעת על פי דרישה וצורך. 

אנטריפוינט יקימו עברכם בורדים על פי דרישה.

התמרת תהליכים לאוטומטיים

כל משימה שאתם מבצעים בארגון שלכם היא בעצם רצף של תהליכים, לדוגמא: חיוד ללקוח, רישום הפרטים, ביצוע מכירה, ביצוע אספקה וגביית תשלום. תהליכים כאלו ועוד  הרבה שלא תארתם לעצמכם הופכים להיות אוטומטיים הפועלים בצורה עצמאית לחלוטין.

הצוות של אנטריפוינט בעל ידע וניסיון רב בהתמרת תהליכים בארגון לאוטומטים

אינטגרציה וקישוריות

הגדולה של מאנדיי  MONDAY היא היכולת להתקשר ולהשתלב עם פלטפורמות ומערכות חיצוניות שונות ורבות. ולכן אתם בעצם מרכזים את כלל הפעילות במקום אחד. לא עוד "לא פתחתי מיילים היום" האינטגרציה בין מאנדיי לבין מערכות חיצוניות מאפשרת לכם להיות כל הזמן בעניינים מבלי לשכוח או לפספס דבר מה.

אבל אם קיימת פלטפורמה שאינה מקושרת צוות הפיתוח של אנטריפוינט יפתח עבורכם אפליקציה ייעודית.

הטמעה כלל ארגונית

החשש הגדול בדרך כלל הוא מההטמעה עצמה, ואכן אם לא תבצעו הטמעה נכונה בארגון גם מערכת משוכללת כמו מאנדיי לא תיתן לכם מענה. אנחנו באנטרי פונט מבטיחים לכם שההטמה תתבצע בצורה מושלמת. אנחנו לא מקלים ראש בשום פרט או סעיף. 

אנחנו איתכם! החל מהאפיון ועד להטמעה הסופים תוך בקהרה ווידוי שכל המערכות עובדות בצורה מושלמת וחלקה.

מערכת מאנדיי מתממשקת עם מגוון פלטפורמות ארגוניות

מנדיי מתממשקת עם פלטפורמות ארגוניות רבות במידה אולם ובמידה וישנה פלטפורמה שאתם משתמשים בה והיא אינה נמצאת בין הפלטפורמות ש- Monday מתממשת איתן ואתם מעוניינים לחבר אותה מחלקת הפיתוח שלנו תפתח עבורכם אפליקציה ייעודית כך שניתן להגדיל את אפשרויות ותוכלו תעבוד בצורה יעילה וחכמה יותר
רוצים לנסות לעבוד עם מאנדיי.קום? קבלו קישור ל 14 ימי ניסיון.
בערוץ היוטיוב שלנו תוכלו לראות הדרכות  – למעבר לחצו.
צרו איתנו קשר ואנו נעזור לכם להפוך את העבודה שלכם ליעילה יותר.
לפרטים נוספים ולתיאום פגישה – אנא צרו עמנו קשר בטופס השארת פנייה בתחתית הדף

צרו קשר

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן