שרותי מחשוב לעסקים

אנטריפוינט מלווה חברות הייטק, עסקים וחברות בארץ ובעולם בתחום ה- IT . החברה מתמחה בפתרונות מחשוב מקיף, אינטגרציה, שירותי מחשוב לעסקים, הטמעה של מערכות מידע ותהליכים בבית העסק או מרחוק. אנו מספקים שירותי IT מלאים ומקצועיים HD ,הקמת תשתיות, ניהול אבטחת מידע וסייבר, אינטגרציה ושירותי מומחה, ניהול פרויקטים, מחשוב ענן ותשתיות תקשורת

? במיקור חוץ – למה זה כדאי IT מחלקת

באתר הלקוח או מרחוק

ניהול מרחוק על ידי צוות טכנאים ועד הגעה לבית הלקוח

אנחנו כאן על מנת לתת מענה מקצועי ומקצועני

Click Here

יחס אישי

ניהול מערכי המיחשוב דורשים הכרות אינטימית

אנחנו כאן על מנת לתת מענה מקצועי ומקצועני

Click Here

בענן, מקומי או היברידי

פתרון גמיש ומאובטח המאפשר גישה קלה מכל מקום ובכל עת

אנחנו כאן על מנת לתת מענה מקצועי ומקצועני

Click Here
פנייה מהירה

  פתרונות

  פתרונות מחשוב לעסקים

  אנחנו באנטריפוינט מבינים כי עסק, כל עסק בין אם הוא קטן או גדול צריך לעמוד בקצב ההתחדשות הטכנולוגית והדבר מצריך פתרונות מחשוב במגוון מישורים. אחד מהם הוא מתן פתרונות מחשוב לעסקים קטנים שרוצים להתנהל ביעילות תוך שמירה על החדשנות הטכנולוגית שמשתנה מיום ליום. בזכות מגוון פתרונות המחשוב לעסקים שאנו מספקים העסק שלכם יעבוד טוב יותר, אלו חלק מהשירותים שלנו שנכללים בחבילת פתרונות מחשוב לעסקים:

  • תיכה למערכות המחשבים, כולל תוכנה וחומרה.
  • הגנה ומניעת וירוסים, התקפות סייבר.
  • הטמעת מערכות כגון מערכת מאנדיי, פריוריטי ועוד.
  • שרותי ענן לעסקים שכוללים גיבוי בענן.

   

  שירותי IT לעסקים

  מבין כלל פתרונות מחשוב לעסקים קטנים נכללים גם שירותי IT לעסקים שמאפשרים התנהלות רציפה של בית העסק ללא  עיכובים. צוות ה IT שלנו מלווה אתכם, בעלי העסק, לאורך כל הדרך. אנחנו נספק לכם פתרונות מחשוב מתקדמים ומקיפים, נטמיע מערכות ושירותי מחשוב. יש חשיבות רבהבמתן שירותי IT לעסקים ואסור להקל בזה ראש. הצוות המקצועי שלנו יתן לכם בעלי העסק פתרונותמקיפים למערכות המחשוב שכוללים בין היתר:

  • מתן שירותי תחזוקה לחומרה והתוכנה במחשבים.
  • תחזוקה, שיפור ושדרוג תשתיות תקשורת.
  • תמיכה טכנית מלאה מרחוק ומקרוב.
  • הטמעת ישומים ומערכות ניהול ומעקב לקוחות.

  שירותי ענן לעסקים

  העידן החדש והממוחשב הביא איתו המון יתרונות אך גם לא מעט חסרונות ואיתם החש הגדול לגבי התכנים והמידע שנמצאים על מערכות המחשבים שלכם. מידע רגיש זה כגון רשימת לקוחות, מאגרי מידע ומערכות CRM הם הראשונים להיפגע במקרים של מתקפת סייבר. לכן אנחנו בחברת אנטריפוינט מתמחים במתן שירותי ענן לעסקים. בין שירותי ענן לעסקים נכללים גם שירותי גיבוי בענן. גיבוי בענן מאפשר לכם להיות בביטחון מלא שהמידע והנתונים הרגישים שלכם מאובטחים. 

  שירותים

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן