שירותי מחשוב ענן לעסקים – הענן של אנטריפוינט – ענן האחסון הטוב ביותר

הימים שבהם העבודה הוגבלה למשרד עברו יחד עם משבר הקורונה. מספר העסקים המאפשרים עבודה מרחוק גדל גם בזכות התפתחויות של האחסון בענן המאפשרות גישה לכל הנתונים מכל מקום ובכל זמן לפי הצורך. שירותי הענן לעסקים שלנו יאפשר לכם להתרכז בעבודה שלכם ובהמשכיות העסקית ללא צורך לדאוג לגיבוי או לאיבוד מידע בעקבות כשל טכני או לאחר שקיבלתם איומי כופר. אנו נשמור את כל המידע שלכם במקום בטוח – נאחסן אותו בחוות שרתים בישראל המאובטחת בכל התקנים הבינלאומים.

גמישות בכמות האחסון

ניתן בקלות להקטין ולהגדיל את נפח האחסון בענן. זהו יתרון משמעותי לעסקים וארגונים שצרכי המחשוב שלהם משתנים לעיתים קרובות. גמישות השירות שלנו מאפשרת להוסיף או להסיר משתמשים בקלות.

עלויות שירותי הענן

התמחור הינו גמיש ומאפשר לשלם על פי הצריכה והצורך שלכם – שלמו בדיוק לפי מה שאתם צריכים אחסן עכשיו. אתם לא מתחייבים ולא צריכים לרכוש שרת שלא יתאים לצרכי הארגון שלכם, במקום זאת אתם יכולים להנות מטכנולוגיה חדישה ועדכנית שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.

שיתוף קבצים בצורה מקוונת

שירותי הענן יאפשר לכם לעבוד בצורה משותפת בצורה קלה היות והעבודה מתבצעת על גבי שרתים הנגישים לכל עובד שיש לו גישה לאינטרנט ולא על מחשב אישי של העובד. כל זה קורה באמצעות שימוש באפליקציות מבוססות רשת אליהם נכנסים בצורה קלה ופשוטה דרך הדפדפן, העובדים מסוגלים לשתף, לערוך וסנכרן מסמכים מכל מקום ובכל זמן. אין צורך להשתמש ב- USB כדי להעביר קבצים או לשתף. הקבצים העסקיים החשובים ביותר שלך מאוכסנים בענן ונמצאים במרחק של מספר לחיצות בלבד.

גיבוי ואחסון הנתונים בענן – הגנה טובה יותר על נתונים

אף עסק לא יכול להרשות לעצמו להפסיק את כל הפעילות העסקית במשך ימים או אפילו שבועות, בגלל אובדן נתונים או אירוע כופרה. האם העסק שלכם מוכן ויכול לעמוד באסון? בעלי עסקים מנוסים יודעים שהם חייבים להתכונן לאובדן הנתונים שישבש את פעילות החברה. שרות הענן לעסקים של אנטריפוינט מאפשרים שחזור נתונים מהיר, זמינות גבוהה והתאמה אישית והכל בעלות נמוכה בהרבה מרוב שיטות התאוששות מאסון הרגילות. מחשוב ענן עוזר להמשכיות עסקית שלכם על ידי התקנה מהירה, קלות שימוש ושילוב עם מערך המחשוב בארגון. לפרטים נוספים על שרותי אבטחת הסייבר שלנו לחצו.

אבטחת מידע

איומי הסייבר על עסקים הולכים ועולים וכל עסק או ארגון צריך להתכונן ולהגן על המסמכים והדאטה של החברה. השירות שלנו יעניק לכם הגנה עוצמתית עם אמצעי אבטחה חזקים בהרבה מאלה שרוב העסקים הקטנים והבינוניים משתמשים בהם כיום. לפרטים נוספים על אפשרויות האבטחת הסייבר שלנו לחצו.

חיסכון בכסף בטווח הארוך – הנתונים שלכם מאובטחים בתקנים הגבוהים ביותר

אחסון בענן מאפשר לחברות לשלם רק עבור שטח האחסון שהן משתמשות. יש כאן פוטנציאל לחסוך סכומי כסף גדולים בטווח הארוך. אין צורך לפתח, לארח ולתחזק שרתים במשרדי החברה וביחד עם זאת ניתן להנות מכל היתרונות.

יתרונות נוספים של שירותי הענן לעסקים של אנטריפוינט:

✅ גיבוי אוטומטי – יבטיח לכם שיחזור מהיר של הכל הנתונים שלכם

✅ מעבר קל וחלק מהשרתים הישנים לענן

✅ תחזוקה, תמיכה ושירות אישי 24/7 בעברית

✅ יכולת שחזור מהירה – ללא צורך להשבית את העבודה והעובדים תוכלו בקלות לשחזר את המידע מהענן מכל מקום ובכל זמן.

✅ גמישות מלאה – ניתן לעדכן את נפח האחסון על פי הצורך. אתם משלמים בדיוק לפי הצריכה והצרוך שלכם

✅ עלות קבועה וידועה מראש

לאחר שתעברו לענן שלנו לא תצטרכו להיות מוטרדים מעדכוני התוכנה והרשיונות. הענן שלנו תמיד מעודכן עם התוכנות העדכניות והטובות ביותר. המעבר לא חייב להיות בבת אחת אלא, ניתן לעשות מעבר מדורג והלעביר רק חלק המידע לאחסון בענן. בנוסף, עם הענן שלנו תוכלו לעבור לעבודה על גבי תשתיות מחשוב יציבות, זמינות ומאובטחות.

שירות הענן שלנו מבוסס על ידע מקצועי נרחב משלב הקמת התשתית עד לתפעול בפועל ובכך אנו מעניקים שירות 360 מעלות. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נהיה האחראים למעבר, לתחזוקה, לאחריות, לשרידות, לאבטחה ולגיבוי של השרתים שלכם בענן.

מומחי הענן שלנו ילוו אתכם משלב אפיון הצרכים ועד לביצוע המעבר והתמיכה בשירותי הענן. פתרונות הענן שאנו מציעים כוללים :

  • הבנת הצרכים ואפיון
  • מעבר לענן במינימום תקלות וזמן השבתה
  • תחזוקה שוטפת כולל גיבויי, ניטור ודוחות בקרה
  • תמיכה במשתמשים וזמינות 24/7

לקריאה נוספת על יתרונות הענן לעסקים לחצו

לסיכום מחשוב ענן חוסך כסף, משאבים וזמן, תוך הגברת היעילות, התפוקה והרווחיות.

איזה עסק או ארגון לא היה רוצה את זה?

צרו קשר עם מומחי הטכנולוגיה שלנו היום

נצלו עוד היום את המבצע סוף השנה שלנו – חודש ראשון חינם!