Oval

שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסקים של אנטריפוינט – ענן האחסון הטוב ביותר.

שירותי ענן לעסקים – להיות בכל מקום, מכל מקום ובלחיצת כפתור אחת

מספר העסקים המאפשרים עבודה מרחוק גדל גם בזכות התפתחויות של שירותי ענן לעסקים בכלל ושירותי האחסון בענן בפרט המאפשרות גישה לכל הנתונים מכל מקום ובכל זמן לפי הצורך. שירותי ענן לעסקים שלנו יאפשרו לעסק שלכם להתרכז בעבודה שלכם ובהמשכיות העסקית ללא צורך לדאוג לגיבוי או לאיבוד מידע בעקבות כשל טכני או לאחר שקיבלתם איומי כופר. אנו נשמור את כל המידע שלכם במקום בטוח – נאחסן אותו בחוות שרתים המאובטחת בכל התקנים הבינלאומיים.

 • גמישות בכמות האחסוןניתן בקלות להקטין ולהגדיל את נפח האחסון פתרונות שירותי ענן לעסקים. זהו יתרון משמעותי לעסקים וארגונים שצרכי המחשוב שלהם משתנים לעיתים קרובות. גמישות השירות שלנו מאפשרת להוסיף או להסיר משתמשים בקלות

 • עלויות שירותי ענן לעסקיםהתמחור הינו גמיש ומאפשר לשלם על פי הצריכה והצורך שלכם – שלמו בדיוק לפי מה שאתם צריכים לאחסן עכשיו. אתם לא מתחייבים ולא צריכים לרכוש שרת שלא יתאים לצרכי הארגון שלכם, במקום זאת אתם יכולים ליהנות מטכנולוגיה חדישה ועדכנית שמתאימה בדיוק לעסק שלכם וכולה נכללת בתוך שירותי ענן לעסקים.

 • שיתוף קבצים בצורה מקוונת – שירותי ענן לעסקים שלנו יאפשרו לכם לעבוד בצורה משותפת על הקבצים היות והעבודה מתבצעת על גבי שרתים הנגישים לכל עובד שיש לו גישה לאינטרנט ולא על מחשב אישי של העובד. שירותי ענן לעסקים מאפשרים שימוש באפליקציות מבוססות רשת אליהם נכנסים בצורה קלה ופשוטה דרך הדפדפן דבר המאפשר לעובדים לשתף, לערוך ולסנכרן מסמכים מכל מקום ובכל זמן. אין צורך להשתמש ב USB כדי להעביר קבצים או לשתף. הקבצים העסקיים החשובים ביותר שלכם מאוכסנים בענן ונמצאים במרחק של מספר לחיצות בלבד.

פנייה מהירה

  שירותי ענן לעסקים – ליהנות מגיבויים, אבטחת מידע וחיסכון בהוצאות

  • גיבוי ואחסון הנתונים בענןאף עסק לא יכול להרשות לעצמו להפסיק את כל הפעילות העסקית במשך ימים או אפילו שבועות, בגלל אובדן נתונים או אירוע כופרה. האם העסק שלכם מוכן ויכול לעמוד באסון? בעלי עסקים מנוסים יודעים שהם חייבים להתכונן לאובדן הנתונים שישבש את פעילות החברה. שירותי ענן לעסקים שלנו מאפשרים לכם לגבות את המידע שלכם באופן אוטומטי ובכך מאפשרים שחזור נתונים מהיר, זמינות גבוהה והתאמה אישית והכל בעלות נמוכה בהרבה מרוב שיטות התאוששות מאסון הרגילות. שירותי ענן לעסקים עוזר להמשכיות עסקית שלכם על ידי התקנה מהירה, קלות שימוש ושילוב עם מערך המחשוב בארגון. לפרטים נוספים על שרותי אבטחת הסייבר שלנו לחצו.

  • אבטחת מידע – איומי הסייבר על עסקים הולכים ועולים וכל עסק או ארגון צריך להתכונן ולהגן על המסמכים והדאטה של החברה. שירותי ענן לעסקים שלנו יעניק לכם הגנה עוצמתית עם אמצעי אבטחה חזקים בהרבה מאלה שרוב שירותי ענן לעסקים קטנים והבינוניים משתמשים בהם כיום. לפרטים נוספים על אפשרויות האבטחת הסייבר שלנו לחצו

  • חיסכון בכסף בטווח הארוך – הנתונים שלכם מאובטחים בתקנים הגבוהים ביותר. אחסון בענן מאפשר לחברות לשלם רק עבור שטח האחסון שהן משתמשות. יש כאן פוטנציאל לחסוך סכומי כסף גדולים בטווח הארוך. אין צורך לפתח, לארח ולתחזק שרתים במשרדי החברה וביחד עם זאת ניתן להנות מכל היתרונות.

  יתרונות נוספים של שירותי ענן לעסקים של אנטריפוינט:

  •  מעבר קל וחלק מהשרתים הישנים לענן

  •  תחזוקה, תמיכה ושירות אישי 24/7 בעברית

  •  עלות קבועה וידועה מראש

  המעבר לא חייב להיות בבת אחת אלא, ניתן לעשות מעבר מדורג ולהעביר רק חלק המידע לאחסון בענן. בנוסף, עם הענן שלנו תוכלו לעבור לעבודה על גבי תשתיות מחשוב יציבות, זמינות ומאובטחות.

  שירותי ענן לעסקים שלנו מבוסס על ידע מקצועי נרחב משלב הקמת התשתית עד לתפעול בפועל ובכך אנו מעניקים שירות 360 מעלות. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נהיה האחראים למעבר, לתחזוקה, לאחריות, לשרידות, לאבטחה גיבוי בענן לעסקים של השרתים שלכם בענן.

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן