Oval

תוכנה לניהול עסק

לנהל את העסק במקצועיות עם תוכנה לניהול עסק

רק עם תוכנה לניהול עסק תוכלו למקסם את התהליכים העסקיים שלכם

משנה לשנה אנו רואים כי צמיחה אורגנית קשה יותר ויותר להשגה בעסק או בארגון. על מנת להדגים את ה"סכנות" העתידיות לארגונים ועסקים נספר על אגדת 'הצפרדע המבושלת': אומרים שאם מכניסים צפרדע לסיר עם מים רותחים, היא תזנק מיד החוצה כדי להימלט מהסכנה. אבל, אם תכניסו צפרדע לקומקום מלא במים קרירים ונעימים, ואז מחממים את הקומקום בהדרגה עד שיתחיל לרתוח, הצפרדע לא תהיה מודעת לאיום עד שיהיה מאוחר מדי. האינסטינקטים הישרדותיים של הצפרדע מכוונים לזיהוי שינויים פתאומיים, לא הדרגתיים. תוכנה לניהול עסק באה למנוע מצב של דעיכה הדרגתית, ובעצם מאפשרת זיהוי מיידי של שינויים על מנת שתוכלו להגיב להם בזמן הקצר ביותר. כבעלי עסק אתם חייבים להישאר ערניים לא רק לאיומים המיידיים אלא גם לאופן שבו הסביבה מתפתחת. כאשר יש מגמות המתפתחות באיטיות, רוב התעשיות יצטרכו לעבוד קשה יותר כדי לנצל הזדמנויות לצמיחה. כדי לממן יוזמות צמיחה חדשות עליהם להתמקד גם בזיהוי המיותר והוצאתו מחוץ לעסק. תוכנה לניהול עסק מאפשרת להיות עם היד על העליונה ועם עין פקוחה תמיד על מנת לייצר מקסימום הצלחה עם מינימום הפסד.

פנייה מהירה

  תוכנה לניהול עסק, השלב הראשון מבין שלבים לשיפור התהליכים העסקיים שלך

  החלטתם והבנתם שאתם צריכים דרך או כלי לשפר ולשדרג את העסק שלכם? ללא ספק שימוש עם תוכנה לניהול עסק תעשה פלאים בארגון שלכם, בעצם בכל ארגון, קטן או גדול אך רגע לפני יש כמה שלבים שצריך לעבור על מנת להגיע למקסימום הצלחה:

  • קבעו את המודל העסקי שלכם: איך בדיוק אתם מרוויחים הכנסות ומאיפה מגיעות ההכנסות?
  • צרו מפת תהליכים: עבור כל אחד מתהליכי הליבה של החברה שלך. תהליכי הליבה צריכים לשקף את הדרך העיקרית שבה אתה מספק ערך ללקוחות ועדיין להרוויח כסף עבור הארגון. ודא שמפת התהליך שלך כוללת ספקים, תשומות, פלטים, ניתוחים וחברים יחד כדי לראות את התהליך הכולל. 
  • הבהרת גבולות, בעלות ואמצעי אפקטיביות: תוכנה לניהול עסק תעזור לכם לזהות רצפי תהליכים, ולזהות צווארי בקבוק והזדמנויות לשיפור מהלכים בארגון שלכם.
  • תוכנה לניהול עסק מקלה עליכם בעת התהליך כדי לערב עובדים בתחומים תפקודיים בזיהוי ויישום הזדמנויות לשיפור תהליכים.
  • הפגינו מחויבות מהצוות המנהלי על ידי קביעת סטנדרטים ממושמעים ולאחר מכן 'בדיקה מה צפוי' באמצעות סקירה מתמשכת של תהליכי הליבה כדי להשיג מצוינות תפעולית.

   

  תחומי האחריות של תוכנה לניהול עסק כוללים:

  1. יצירה / פיקוח על תהליכים
  2. הגדרת עלויות ומדדי ביצועים וקביעת תשואה על כל שיפור פרוצדורלי עבור כל תהליך
  3. תוכנה לניהול עסק מאפשרת הערכת כל תיק על ההשפעה העסקית, תלות, רוחב, איכות, רמת שירות וסיכון תהליכים
  4. פיתוח אסטרטגיית השקעה. האם צורכי השקעה הם בגלל משבר?, האם למטרת לניטור ולתחזק את העסק?, האם זה לא קריטי?, או שעל הארגון לנטוש / להתעלם מהתהליך העסקי?
  5. תוכנה לניהול עסק מאפרת פיקוח על פרויקטים לשיפור הביצועים של כלל הארגון ושל כל מחלקה בנפרד.
  6. תוכנה לניהול עסק מונעת הוצאות לא מבוקרות, היא תעזור לצוות ההנהלה לתעדף השקעות בהתבסס על היעדים העסקיים
  7. הצלחת תוכנה לניהול עסק טמונה בהטמעת פלטפורמת תקשורת / משוב לפיה כל העובדים מתחנכים לתהליכי הליבה העסקיים ועוסקים במתן ערך כפי שנקבע במפת התהליך ובמטרות הכוללות של הארגון כולו.

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן