מחשוב ענן לעסקים

כל מה שרציתם לדעת על מחשוב ענן לעסקים

היתרונות של מחשוב ענן לעסקים

הסביבה העסקית של היום מסתמכת יותר ויותר על מכשירים עם יכולות אינטרנט אשר יש להם יכולת קישורית מורחבת (במיוחד סמארטפונים וטאבלטים). כתוצאה מכך, כיום רוב המשרדים הופכים למעשה למרחבי עבודה וירטואליים. לכן, גישה קלה ויעילה יותר לנתונים אפשרית באמצעות מחשוב ענן לעסקים. מחקרים רבים מראים כי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים נתונים בעלי השפעה עסקית מדידה אשר בזכותה ניתן לשפר ולשדרג את המערכים השונים בארגון. חברות שהטמיעו שירותי מחשוב ענן לעסקים ראו עלייה במהירות השיווק, זינוק ביעילות של תהליכים שונים בארגון ועלייה כללית בצמיחת החברה.

פנייה מהירה

  יתרונות נוספים של מחשוב ענן לעסקים

  ללא ספק שימוש עם מחשוב ענן לעסקים יוצר הבדל משמעותי מבחינות רבות, היתרונות הרבים משנים כמעט כליל את אופי העבודה. אלו חלק מהיתרונות הבולטים של הטמעת שרותי מחשוב ענן לעסקים:

  עלויות גמישות:

  ישנו שינוי משמעותי לחישוב ההוצאות. רוב ההוצאה של מחשוב ענן לעסקים היא הוצאות תפעוליות. מכיוון שספק צד שלישי ידאג לתחזוקה, החברה לא צריכה לממן צוות תמיכה כדי לתקן שרתים בעיות. העלויות מראש של צורכי תשתית כמו רכישות שרתים מקומיים מופחתות.

  ניידות משופרת:

  עם שמוש בשרותי מחשוב ענן לעסקים אפליקציות ונתונים נגישים מכל מקום ובכל זמן. וכל זה נובע מהמספר ההולך וגדל של מכשירים ניידים כמו סמארטפונים וטאבלטים. ההטבה 'בכל מקום, בכל זמן' בהחלט חלה גם על עסקים. העובדים משיגים גמישות, הופכים יעילים יותר עם זרימות עבודה ושירות לקוחות.

  שיתוף פעולה מוגבר:

  מחשוב ענן לעסקים בנוי בעיקרו לשיפור תהליכי העבודה, וזה כולל זרימות נתונים בין עמיתים לעבודה ושותפים עסקיים. ארגונים דורשים יותר אפליקציות לשיתוף קבצים וזרימות עבודה יעילות. עובדים מרוחקים יכולים להתחבר ולתקשר באופן מיידי עם עובדים אחרים ולקוחות חשובים.

  יתרונות לגודל:

  מחשוב ענן מפחית עלויות על ידי מינוף יתרונות לגודל. מחקרים מצאו כי מחשוב ענן לעסקים יכול להפחית עלויות עבור פריסה של 1000 שרתים. לקוחות ענן יכולים לנצל את העלויות הנמוכות יותר מיתרונות הגודל של הספקים, ולהפחית את ההשקעות שלהם בתשתית מקומית.

  תפעולי:

  טכנולוגיה לעולם לא תהיה מושלמת, אבל חלקן פשוט פחות מורכבות. זה כולל את התשתית של מחשוב ענן לעסקים, שפועל בדרך כלל על שרתים נפרדים דרך ספק צד שלישי. לכן, כאשר אכן מתעוררות בעיות, תפקידו של הספק לתקן את הבעיה באופן מיידי במקום שצוות ה-IT בארגון שלכם יבזבז זמן ומשאבים לצורך התיקונים.

  יש גם חסרונות שכדאי להכיר כאשר מטמיעים שירותי מחשוב ענן לעסקים

  למרות היתרונות הרבים צריך לקחת בחשבון שיש גם חסרונות כגון שככל שיש יותר משתמשים ועסקים המשתמשים במחשוב ענן לעסקים זמן השבתה יהיה ארוך יותר בעת תקלה, גם נושא האבטחה צריך להילקח בחשבון מכיוון שגם חברות ענק כידוע חשופות להתקפות ברשת. הדבר האחרון הוא נושא השליטה במערכות, מצד אחד יש לכם הכל אבל מצד שני אין לכם שליטה על המערכות עצמן כלומר הגישה שלכם היא ל"צד הקדמי" של המערכות ואילו לתשתית אין לכם גישה.

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן