מאנדיי קום

מאנדיי קום – העסק שלכם בנוי לזה!

קבלו חמש דרכים להשתמש ב מאנדיי קום לשיווק

איך רותמים את מאנדיי קום לטובת שיווק העסק שלכם? זאת אולי השאלה הקשוחה ביותר במיוחד שיש לכם עסק חי ונושם ואתם רוצים לתת לו בוסט. ללא ספק אחד הכלים הטובים ביותר שאיתו תוכלו לצייד את הצוותים שלכם בתובנות על פעילות השיווק שלהם, הוא מאנדיי קום, בערת המערכת תקבלו כלי לניהול כל היוזמות השיווקיות והיצירתיות שלכם במקום אחד.

בין אם מדובר באספקת סקירה כללית ברמה גבוהה של אסטרטגיית שיווק או התאמה בין אנשי המכירות שלכם באמצעות תכנון מסע פרסום אוטומטי או ייעול מקצה לקצה של תהליכי שיווק, מאנדיי קום הוא כלי אחד לכל הצרכים שלכם, היצירתיים יותר והיצירתיים פחות.

פנייה מהירה

  השימוש עם מאנדיי קום לא היה קל יותר ובמיוחד לטובת שיווק העסק שלכם

  כפי שאמרנו עלמנת לתת בוסט רציני לעסק שלכם אתם חייבים מערכת מאנדיי קום. לפניכם 4 דרכים שיהפכו את העסק שלכם למפלצת שיווקית:

  1. ניהול קמפיינים

  כשעובדים על הקמת קמפיין שיווקי לעסק ורוצים שהוא יהיה מוצלח, אתם חייבים להכין מראש תקציר של כלל הצרכים. התקציר חייב לתאר בבירור את האסטרטגיה, המסרים, יוזמות השיווק, דרישות הנכסים ומועדי הפרויקט. זה צריך להיות מוסכם על כל מחזיקי העניין, כדי שכולם יהיו מיושרים וברורים לגבי מה צריך לעשות ומתי. כדאי שתדעו כי הבעיות הנפוצות ביותר למערכי שיווק ואי הצלחה של קמפיינים שיווקיים, היא היעדר תקציר ברור ומוסכם לגבי הצרכים של  הקמפיין שלכם. התוצאות המתקבלות הן החל מתקשורת שגויה בין צוותים, ניהול לא נכון ואי הבנה של מועדים ותהליכי אישור, כולם עלולים לגרום בסופו של דבר לעלויות נסתרות ולעיכובים בלתי צפויים בהשקת הקמפיין שלכם.

  1. מאנדי קום ושיווק באמצעות תוכן

  אחת הבעיות הנפוצות כאשר אתם משווקים באמצעות תוכן הוא חוסר האחידות, כל אחד משתמש בכלי אחר. אחד מאקסל, השני מגוגל SHEET או כל תוכנה אחרת. כאשר חברי צוות משתמשים בכלים שונים לצרכי תוכן, לעתים קרובות נוצר קונפליקט בין מספר חברי צוות שמנסים לפרסם תוכן באותו יום, או מצב הפוך שבוימים עברו שבהם לא מתפרסם תוכן כלל, למרות היותם מוכנים לצאת לדרך. בקיצור, הבלגן חוגג והמפסיד העיקרי זה העסק. מאנדיי קום הופך את כלל השיווק למקשה אחת מאורגנת ומסודרת. כמו כן מהר מאוד תגלו שאתם חוסכי זמן רב שאיתו אתם יכולים לנצל לטובת דברים נוספים בעסק.

  1. מאנדיי קום עוזרת לכם עם ניהול אירועים

  מאנדיי קום  מאפשרת למתכנני אירועים לתכנן ולנהל את כל מחזור החיים של האירוע בפלטפורמה אחת. הם יכולים ליצור משימות, לעקוב אחר המשוב מבעלי עניין, לשתף פעולה בנכסים יצירתיים, לנהל ספקים ואישורים ולצרף מסמכי אירועים במערכת אחת. ואפילו יותר מכך תוכלו ליצור טפסים כדי לנהל את תהליך ההרשמה ולאסוף משוב לאחר האירוע.

  1. מאנדיי קום משתתפת גם בהשקת מוצרים

  בדומה להצלחה של קמפיין שיווקי, התיאום והביצוע של השקת מוצר חדש מחייבים את כל בעלי העניין להיות מיושרים עם המועדים ויעדי ההשקה. אחת התכונות הבולטות של מאנדיי קום היא הקצאת זמנים לכל משימה. כאשר הכל מנוהל במקום אחד כלל התהליך הופך להיות איכותי וזורם עם מינימום עיכובים ובעיות בלתי צפויות.

  גם הפקת וידאו לצורכי שיווק עושים עם מאנדיי קום

  אין ספק שהעולם היום יותר ויותר מעדיף שיווק ויזואלי והכוונה אל מערכי שיווק בוידאו. ויש לא מעט תוכן הדורש ניהול ובקרה. החל מהרעיון לבקשה, הפקה ועד עריכה, פרסום וקידום, מספר אלמנטים נכנסים ליצירת סרטון בעל מראה מקצועי ויש עוד הרבה מעבר לכן, וכל זה בשביל סרטון שאורכו דקה או 2. רוצים לנהל טוב יותר שיווק בוידאו? אתם חייבים את המערכת של מאנדיי קום, כדי לעזור לצוותים שלכם לנהל בקשות ולייעל את זרימות העבודה של ההפקה.

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן