גיבוי בענן לעסקים

כל מה שרציתם לדעת על גיבוי בענן לעסקים

מהו גיבוי בענן לעסקים ומדוע הוא חשוב לעסק שלך?

מחשוב ענן חולל מהפכה בדרך שבה עסקים מאחסנים נתונים ומגיעים אליהם. ההערכה היא ש 100 זטה-בייט של נתונים יאוחסנו בענן עד 2025 – כן, קראתם נכון – טריליון ג'יגה של נתונים!!! ה'ענן' הוא כבר לא איזה משהו ערטילאי שאנשי טכנולוגיה אוהבים לומר. זהו חידוש שחדר לחיי היומיום שלנו. שיתפתם פעם קובץ ב-Drobox? אם התשובה שלכם חיובית, אתם ללא ספק על הענן. בנוסף גיבוי בענן לעסקים הפך להיות פופולרי מאוד אך לא רק, מכירים את כל התוכניות האהובות עליכם בנטפליקס וביוטיוב? הם מתארחים גם בשרתי ענן. בעצם הענן הוא רשת של שרתים המארחים נתונים שמשתמשים יכולים לגשת אליהם דרך חיבור לאינטרנט. כמובן השמירה על הנתונים נעשית על ידי גיבוי, ובמיוחד גיבוי בענן לעסקים הינו דבר נדרש וחשוב.

פנייה מהירה

  מה זה גיבוי בענן לעסקים?

  גיבוי בענן לעסקים, הידוע גם כגיבוי מקוון הוא תהליך של העברה ואחסון נתונים במיקום משני מחוץ לעסק או לארגון. גיבוי בענן משמש כביטוח לנתוני העסק שלך ומונע אובדן נתונים שנגרם כתוצאה מתקלת ציוד או התקפת תוכנות זדוניות. המיקום מחוץ לאתר הוא בדרך כלל שרת משני המאוחסן אצל ספק שירותי אחסון בענן שגובה עמלות מלקוח סוג גיבוי בענן לעסקים נבחר בהתאם לסוג השירות בו נעשה שימוש. העמלות משתנות בהתאם לכמות שטח האחסון בשימוש, רוחב הפס של העברת הנתונים, מספר המכשירים, מספר הפעמים של גישה לענן וכו'. כמו כן גיבוי בענן לעסקים הוא דרך יעילה להגביר את הגנת הנתונים של החברה מבלי להציף את צוות ה-IT בעבודה נוספת. זה חוסך זמן ועבודה ובעצם מקזז את עלויות העברת הנתונים הנוספות. יותר ויותר עסקים עוברים כעת לפלטפורמות מבוססות ענן, פתרונות הענן ניתנים להרחבה, חסכוניים וגמישים, מה שהופך אותם לבחירה המועדפת של גיבוי בענן לעסקים.

  למה להשתמש שירותי גיבוי בענן לעסקים?

  בדרך כלל בעלי עסקים אינם רואים ממבט ראשון את היתרונות והתועלותשל שימוש בשירותי ענן בכלל ושימוש בשירותי גיבוי בענן לעסקים בפרט. יש מספר יתרונות בולטים ואלו הם:

  שחזור נתונים מהיר

  עם גיבוי בענן אפשר לשחזר במהירות נתונים שמגובים על ידי שרתי ענן. זה מאפשר לחברות לקבל גישה מהירה לקבצים או למערכות שהם צריכים, מה שגורם לעיכובים מינימליים לעסקים.

  אחסון גמיש

  שיטות גיבוי מסורתיות כוללות אחסון נתונים במכשירים בעלי יכולות אחסון מוגבלות. עם זאת, גיבוי בענן לעסקים יש את הגמישות של הגדלה או הקטנה בהתאם לצרכי האחסון שלכם.

  שמירה על נתונים

  עסקים עשויים לפעול לפי שיטות עבודה מומלצות לשמירה על נתונים על ידי גיבוי קבוע בשרתים בארגון. עם זאת, במקרה של אסון כמו שריפה או הצפה, השרתים הפנימיים והנתונים שהם מחזיקים נפגעים. גיבוי בענן לעסקים מעביר את הנתונים שלך לשרת מחוץ לאתר מה שאומר שהם מאובטחים ונגישים גם במקרה של אסון.

  צרו קשר

  פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן