להיות מומחה, זו מחויבות


מחויבות להיות הטוב ביותר, ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך ולספק לו מענה אמיתי ב-360 מעלות. זוהי מהותו של שירות ה- Professional Services וזהו הערך המוסף שאנחנו מעניקים ללקוח. ערך מוסף המקדם את העסק שלך ועוזר לך להצליח.

היציאה לדרך עסקית משותפת יחד איתנו, תספק לך את אחד הכלים החשובים ביותר בעולם העסקים: שירות מקצועי מקיף, שמתחיל בפרטים הקטנים ביותר ונמשך ללא הפסקה, בהתאם לצרכים שלך. תוכל לזכות מאיתנו לליווי אמיתי, כזה שמכוון לרמה המקצועית שלך, מדבר בשפה שלך ומציב לך אתגרים שיאפשרו לך לפרוץ קדימה.

שירות ה-Professional Services שאנחנו ב-entrypoint נספק לך, יהיה יותר מאשר הקצאת אנשי מקצוע מומחים בתחום מסוים. הוא יהווה משענת תומכת, ראש חושב נוסף, יד מקצועית ובטוחה או אם תרצה - שלוחה מקצועית שעומדת בפני עצמה ומסוגלת להציע לך שירות כולל, ברמה הגבוהה ביותר, תוך זמן קצר.

לאנשי entrypoint היכולת להיכנס במהירות אל התהליך ולהיות חלק ממנו, גם בעולמות תוכן שנחשבים זרים לנו, לכאורה. ההיכרות עם המתודולוגיות, הפילוסופיות ושיטות העבודה בענפים המובילים בשוק, מאפשרת לנו לתפקד כבני בית גם בעולמות בהם לא עסקנו בעבר.

שירות ה-Professional Services שלנו ב-entrypoint הוא הערך המוסף הגדול ביותר שנוכל להציע לך, כלקוח. נעמיד לרשותך, במידת הצורך, 'מנהלים תאומים' שילוו כל איש מקצוע בארגון שלך בצורה הדוקה ויאפשרו לו ולארגון לצמוח לשגשג ולהתפתח.

 

Networking

ל-entrypoint יש את מגוון פתרונות התקשורות המקיפים ביותר בישראל עם ידע מקצועי רב ועשרות מקצוענים המחוייבים לתפור עבורך את הפתרון הנכון ביותר.
לנו ניסיון רב בארץ ובעולם באפיון פתרונות תקשורת המתחיל בהגדרת ציודי תקשורת מסוגים שונים. לחצו לקריאה נוספת.


אבטחת מידע

שירותי אבטחת המידע שאנו מספקים ללקוחותינו, מוגשים כמעטפת מתוחכמת ויעילה במיוחד של שירותים אשר מותאמים בצורה מדויקת לארגון.

System

ל-entrypoint ניסיון רב בתכנון וביצוע פרוייקטים מורכבים בעולם תשתיות הסיסטם, לרבות הקמה ותחזוקה של תשתיות מחשוב ארגוניות מקצה לקצה תחת כל סביבות העבודה והשרתים Microsoft, Linux, UNIX.


Big Data

entrypoint מספקת פתרון מלא ואינטגרטיבי לסביבת בסיסי הנתונים אצל הלקוח. הפתרון כולל שילוב רב עוצמה של שירותי יעוץ ושירותים מנוהלים של המומחים המובילים בארץ לצד מוצרי תוכנה משלימים. היכנסו למידע נוסף.

פתרונות Wireless

פתרונות Wireless בארגון דורשים הבנה עמוקה ביותר של סביבת העבודה הפיסית לטובת כיסוי ומענה מקסימאלי לצרכי הארגון בכל פינה אפשרית , היכרות עם מערכות המחשוב וה- IT ותפיסת אבטחה בלתי מתפשרת. ביצענו עשרות פרוייקטים ללקוחות שונים. לחצו למידע נוסף.


Mobile

ל-entrypoint ניסיון רב עם פתרונות ארגוניים בסביבת Mobile. אנו מספקים ללקוחותינו, פתרונות המשתלבים באינטרגרציה מלאה אל תוך מערכות הליבה, החל ממערכות CRM ועד למנועי Big data בענן. לחצו למידע נוסף.