מערכת לניהול לקוחות

הלקוחות שלכם יאהבו אתכם יותר

מערכת לניהול לקוחות איך אין לכם כזו עדיין?

אם היו מספרים לכם לפני 10 שנים שבמקום ללכת לרופא תוכלו לעשות את מרבית הבדיקות דרך טלפון? או מסך המחשב? הייתם מאמינים? סביר להניח שזה היה נשמע קצת מופרך, אך הנה אנו כאן, משוחחים בשיחת וידאו עם הרופא, מקבלים מרשם או טיפול, נשמע הזוי? היום כבר לא! העידן החדש הביא איתו שינויים רבים עד אין ספור, שינויים אלו באים לידי ביטוי בכל הרבדים, גם בארגון או העסק שלנו. הדבר הבולט הוא כניסתו של המחשב לכל משרד ולצידו גם מערכת לניהול לקוחות שבלעדיה לא הייתם מסתדרים. אם ננסה להסביר קצת יותר למה צריך מערכת לניהול לקוחות הרי שכמו שמחשב צריך תחזוקה שוטפת על מנת לעבוד ולתת לנו מענה כך גם הלקוחות שלנו צריכים "תחזוקה" טיפול שוטף על מנת שהם ירכשו וימשיכו לרכוש מאיתנו.

 

הקלות הבלתי נתפסת של מערכת לניהול לקוחות

כאשר אתם משתמשים בכלים לשימור וטיפול בלקוחות שלכם אחד מאותם כלים שבאמת יהפוך לכם את האופן בו אתם מתנהלים מול הלקוחות הוא מערכת לניהול לקוחות. בעצם במקום אחד מרוכזים כל מה שנדרש על מנת לטפל בלקוח שלכם, החל מתיעוד השיחות איתו, מהיכן הוא הגיע אליכם ועוד נתונים "יבשים" בנוסף על כך יש לא מעט משימות אשר מתבצעות ברקע כגון ניתוח ושכלול נתוני המידע שקיבלתם, תיעוד רכישה, תיאום לוגיסטי ואפילו התנהלות חשבונאית. אם ננסה לסכם את מה שאתם מקבלים בהתקנת מערכת לניהול לקוחות זו תמונת מצב אמיתית ממש כמו בחמל מבצעי שמקיפה את כל הנתונים בכל רגע, תוכלו לקבל את ניתוח הנתונים והמידע בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה וכל זאת בלחיצת כפתור בודדת.

 

למה כדאי גם לכם להטמיע מערכת לניהול לקוחות?

לא אחת ארגון שמבצע בקרה עצמית על ההוצאות וההכנסות שלו ובכלל על כלל המערכות בעסק מגלה כי מושקעים משאבים רבים על מנת ליצור עסקת מכירה, החל מהשיווק הראשוני, יצירת ליד, טיפול בליד, שימור וטיפוח אותו ליד, ועד לביצוע העסקה בפועל כולל תיאומי הובלה, התקנה, תשלומים ועוד אינספור פעילות שבדרך כלל מתבצעות ללא בקרה או מעקב. השימוש עם מערכת לניהול לקוחות מבטיח לכם יעילות וחיסכון במשאבים, ואם אתם חוסכים משאבים אתם יכולים להקצות ולהפנות אותם לערוצי שיווק נוספים. חשוב לציין כי מערכת לניהול לקוחות היא הרבה מעבר לעבודה מול הלקוחות אל גם מול מערכות רכש, אספקה, לוגיסטיקה ועוד.

צרו קשר

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן