עובדים מספרים

בועז מייזליק, מנהל מחלקת IT ב-entrypoint

תהליך הגיוס ויום הקליטה היה נעים מאוד עם הרגשה של כניסה למשפחה "קטנה" וחמה בשם entrypoint... רק לאחר כניסתי לחברה הבנתי כמה entrypoint לא כזאת "קטנה", כמה גודל ועוצמה יש בחברה ה"קטנה" אליה נכנסתי, כמה ידע, כמה אנשים מוכשרים וכמה לויאליות – איני מכיר הרבה חברות עם עובדים שיש להם "רעל" בעיניים ודם אנטריפויינטי זורם בעורקים. בשבילי entrypoint היא משפחה ולא כסיסמא, כולם בשביל כולם, שעות לא שעות, ואף אחד לא מסתכל על השעון. כולנו רוצים דבר אחד וזה הצלחת החברה, להצעיד אותה קדימה ומתן שירות לא מתפשר ללקוחותינו.

אנטון רוזן, מפתח Bi ב-entrypoint

ל-entrypoint הגעתי עם ניסיון של 4 שנים בפיתוח מערכות BI מקצה-לקצה בסביבת מיקרוסופט. תהליך הקבלה נמשך מספר חודשים שכללו ראיון עם משאבי אנוש, מבחן מקצועי בכתב ומבחן מקצועי בעל פה.

חברת entrypoint שמה את מקצוענות העובדים במקום הראשון ותומכת בך בכל הדרכים האפשריות: השתלמויות, קורסים, תנאי עבודה ותנאים אישיים ומטה החברה נותן מענה מיידי לכל הפניות או שאלות.


ניב סבינצר, מומחה Ux/UI ב-entrypoint

עובד בחברת RAD, כמומחה UX/UI  ומעצב מוצר מטעם חברת entrypoint.
בחברת RAD תפקידי היה לאפיין מ - scratch תוכנה חדשה ומורכבת מאוד לניהול רשתות תקשורת – RADview Orchestrator.
עבדתי מול ההנהלה הבכירה, מפתחים מצוותים שונים, אנשי QA ואנשי שיווק ומכירות על מנת לאפיין ולעצב את המוצר החזק ביותר בתחומו שקיים בשוק התקשורת העולמי.
המוצר נמכר לחברות טלקום ענקיות ברחבי העולם, וברגעים אלו ממש נוצרים שיתופי פעולה עם חברות חדשות ומסקרנות.

כיום תוכנה  זו היא אחת ההבטחות הגדולות של RAD.
לאורך כל הדרך חברת entrypoint מלווה אותי כעובד בצורה צמודה וחמה, דאגו לכל בעיה שצצה, הרבו לשמור על קשר איתי ועם שאר חברי הצוות וייצגו אותנו היטב מול הנהלת RAD. אני נהנה מיחס אישי וחברי מ entrypoint, ואני נהנה לצפות בהתרחבות החברה ובהצלחתה גם בפרויקטים אחרים.


כפיר רוטרו, מפתח שו״ב ב-entrypoint

הגעתי לחברה עם ניסיון צבאי של 4 שנים ביחידה טכנולוגית של חיל האוויר. תהליך המיון כלל מספר ראיונות אישיים ומקצועיים וגם ראיון עם סמנכ"ל משאבי אנוש של החברה.
אני חלק מצוות של 5 אנשי שו"ב מקצועיים ומסורים, אשר אחראים על כלל עולמות הניטור והבקרה מקצה לקצה, החל מהרמה הפיזית הכוללת את זמינות הציוד של החברה ועד לרמה האפליקטיבית הכוללת ניטור חווית משתמש והפקת דו"חות ומדדים.
גרמנו לשיפור ניכר ביציבות המערכות, טיוב וייעול דרכי העבודה של הצוותים השונים עם המערכות השונות וכל זאת על ידי הטמעת טכנולוגיות חדשות, מתן פתרונות לבעיות מורכבות ופיתוח מנגנונים ומערכות תומכות בארגון.

ללא ספק entrypoint מהווה עבורי קרקע להתפתחות, למידה וצמיחה ברמה המקצועית ומעטפת משאבי אנוש רחבה ברמה האישית.

 


אמיר שפסה, מפתח Net. ב-entrypoint

entrypoint זה מקום שתמיד יש למי לפנות אליו - גם הרבה אחרי שתהליך הגיוס מסתיים, הם תמיד שם בשבילך. מעבר לכך, ישנם אירועי חברה, מתנות בחגים - ובעיקר, אווירה משפחתית ונעימה.

אחד הדברים שאני אוהב בעבודה היומיומית הוא האתגר. כל יום הוא יום שונה, שדורש ממך מחקר ולמידה מתמדת. סוג עבודה זה גורם לך בצורה עקבית להיות בחזית הטכנולוגיה ולהמשיך להיות רעב לעשייה.