עסק שרוצה להצליח חייב להתנהל כהלכה. לא מעט בתי עסק וארגונים מבינים כי ההצלחה שלהם מושתתת על התנהלות נכונה בתוך הארגון ומחוצה לו. לכן היום יותר מתמיד ברור לכולם כי הטמעת מערכת ניהול עושה פלאים לעסק. מערכת ניהול בעל לתת מענה מקיף וכולל לכל הנוגע להתנהלות עובדי החברה בינם לבין עצמם, בין הלקוחות אל אנשי המכירות ציק הוא בין הגופים השונים אשר בסופו של יום אמורים לתת מענה ללקוח ובכלל זה גם מערכת הלוגיסטיקה. רבים הרימו גבה ואומרים כי מערכת ניהול הופכת את היחס אל הלקוחות לקר ופחות אישי אולם ההפך מכך הוא הנכון. מערכת ניהול מאפשרת לנו להתנהל מול הלקוחות שלנו באופן איכותי וטוב יותר כאשר בסופו של יום שביעות הרצון של הלקוח גוברת והוא ירצה להיות לקוח חוזר ואף אמליץ עליכם למקרים וחברים.

 

מה הדגשים עבור מערכת ניהול טובה?

 אם בעסק שלכם עדיין לא מותקנת מערכת ניהול יכול להיות שיעלה חשש כלשהו באשר להוספת מערכת ניהול שכל מטרתה היא לשנות את אופן ושיטת העבודה שלכם. החשש אינו אוטנטי מכיוון שמערכת ניהול טובה מקלה עליכם עובדי הארגון, מייעלת תהליכים מול הלקוחות, מקצרת זמני אספקה בזכות ניהול מערך לוגיסטיקה וקשרים פנים וחוץ ארגוניים עם הגופים השונים. כאשר אתם באים לבחור מערכת ניהול הארגון שלכם חשוב שהמערכת תהיה נוחה וקלה לשימוש ככל הניתן תיק מומלץ שהמערכת תדע לתת מענה לעבודה מול לקוחות כבר מהשיחה הראשונה שהלקוח יצר איתכם ועד סגירת העסקה והספקת המוצר. מומלץ שמערכת ניהול תוכל להסתנכרן הוא להשתלב במערכות נוספות שונות כגון מערכת האימיילים, יומן שיק מערכת הזמנות, מערכת שירות לקוחות. כיום תוכלו לבנות בצורה מודולרית מערכת ניהול שתכיל בתוכה את כל האלמנטים שהוזכרו הוא לגדול איתה במקביל לגדילת העסק שלכם.

 

על יישום והטמעת מערכת ניהול בארגון

 דבר חשוב שצריך לדעת לגבי מערכת ניהול והוא מהווה יסוד קריטי להצלחה והוא נושא יישום והטמעת מערכת ניהול בארגון שלכם. גם אם תבחרו מערכת ניהול מתקדמת הוא מומלצת ביותר עדיין אם לא ביצעתם הטמעה נכונה או אם עובדי הארגון אינם מאשרים קו אל מול המערכת ומשתמשים בה וגם ביכולות שלה המערכת לא תשרת אתכם וסביר להניח כי השקעתם על מערכת ניהול שאין בשימוש, או לחילופין השימוש בה מזערי. השינוי באופן העבודה בארגון שלכם עם מערכת הניהול צריך להיות רוחבי כאשר גם עובדי החברה השונים גם הגופים החיצוניים שבתקשורת עם החברה וגם התקשורת בין כולם צריכים לעבור מהפך תוך כדי הבנה כי אין יותר פתקים, רשימות, קלסרים צהובים אלה מערכת ניהול אחת שבה מרוכזים כל הדברים יחד ציק הנתונים מנותקים הוא מחולקים באופן שבו תוכלו בכל רגע נתון לדעת מה קורה בארגון שלכם ולתת מענה בזמן אמת הוא בזמן הקצר ביותר.

צרו קשר

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן