אודותינו


עם ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים, מאות פרויקטים ולקוחות מרוצים, פיתחנו ב-entrypoint הבנה עמוקה של צרכי הלקוח בגישה ייחודית המערבת פתרונות שונים. יש לנו את טובי המוחות והמקצוע בעולמות ה IT – רשת, אבטחה ותוכנה, תקשורת, פיתוח וגיוס עובדים, אשר ילמדו את העסק שלך מקצה לקצה ויעזרו לך להצליח. סל הפתרונות שלנו בשילוב יכולות, אנשים וידע רב שנצבר מקנים לנו את היכולת להעניק לך את מלוא הגמישות והמענה לצרכים הגדלים ומשתנים של העסק שלך. 

 

אוהד פטל, מנכ”ל entrypoint

במהלך שני עשורים, אוהד צבר ידע וניסיון עשיר בעת כהונתו בתפקידים בכירים בחברות הייטק מובילות בארץ. 

כשייסד את entrypoint, בשנת 2004, כחברה מוכוונת לקוח עמדו לנגד עיניו רצונו לשלב בין אהבתו לחדשנות טכנולוגית לבין האתגר הטמון במציאת פיתרונות עסקיים יצירתיים.

הקו המנחה את עובדי החברה הוא שהלקוח, יעדיו ושביעות רצונו ועובדי אנטריפוינט פועלים ללא לאות להענקת שרות מיטבי וחדשני ללקוחותיה בארץ ובעולם.

קרן בילינסון, סמנכ”ל משאבי אנוש

קרן מאמינה שכל אחד צריך להיות עם ראש מורם, לשדר אמביציה ובעיקר הצלחה. זו התשתית אשר יחד  עם חזון אישי תעזור לכל אחד להשיג כל מטרה. קרן, בעלת תואר ראשון  במדעי החברה, ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית, מנחת קבוצות ומאמנת וותיקה בתחום של ניהול קריירה. בעלת ניסיון רב שנים בעולמות משאבי אנוש ניהול מערכי גיוס גדולים, עולמות פרט, הדרכה ורווחה.

קרן מביאה לחברה תפיסת שירות גבוהה – העובדים הם ההון האנושי בחברה והמנוע שמצעיד ומקדם את החברה!

עינת ארליכמן, סמנכ”ל כספים ובקרה

כשאנחנו מסתכלים על דוחות אקסל, אנחנו רואים מספרים, עבור סמנכ”ל הכספים שלנו, זה יותר כמו סיפור.  

עינת מבינה שכל עסקה חדשה מתחילה בצורך עסקי של הלקוח ולא שוכחת את העמידה ביעדי החברה, היתרונות והחסרונות, המטרה העסקית ומנסה לראות כיצד ניתן להגיע למצב של WIN WIN לחברה ללקוח. עינת מביאה עימה ניסיון רב של למעלה מ- 14 שנה בחברות פרטיות וציבוריות כסמנכ”ל כספים וכדירקטורית, והיא בעלת תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים והתמחות במימון.

השותפים שלנו

ciscocheckpointdellesetfortinetofficemicrosoftlogitechruckussymantec


בין לקוחותינו

dellcheckpointciscologitechesetfortinetarubaeciaudiocodesjupitermicrosoftmarvelnimbletrimbleradHPHPE_Logo